Zgłoszenia
Zimowe Zawody Kontrolne
7 marca 2021 (niedziela), Warszawa Choszczówka

Zgłoszenia zamknięte.

WARSZAWA CHOSZCZÓWKA

TERMIN: 07.03.2021r. niedziela

MIEJSCE, CENTRUM: Parking przy ulicy Leśnej na Choszczówce https://goo.gl/maps/cyqxPffMZZ4aXbe36

MAPA: Choszczówka, skala 1: 10 000

FORMA I TRASY: Rodzinna: 2,1 km, A - 2,8 km; B – 4,7 km;  C – 6,1 km (trasa C także w formie urozmaiconej: bez dróg/ Cmix warstwicówka z wyciętymi fragmentami mapy)

ZGŁOSZENIA: do Natalii Filipczak tel. 503- 310-654,                                                      email: n.filipczak390@interia.pl

Proszę o podanie numeru chipa w zgłoszeniu.

Po biegu zapraszam do bufetu na domowe ciasta i kiełbaski z grilla!

Do zobaczenia smiley

WSZYSTKIE  Rodzinna  A  B  C  Cbd  Cmix

NrKat.ZawodnikZespół
1B Marcin MarcinkiewiczKU AZS WAT Warszawa
2B Konrad JanowskiKOS Warszawa
3C Mateusz MioduszewskiTeam 360
4B Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
5B Monika DubińskaTeam 360
6B Ewelina MikoszaTeam 360
7C Bartłomiej KrasuskiTeam 360
8A kasia Bonatowskaindywidualna
9C Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
10A Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
11C Katarzyna SypułaUnts
12C Sławomir SypułaUnts
13Rodzinna Igor BonatowskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
14Rodzinna Błażej LipiecPUKS Młode Orły Nowy Dwór
15Rodzinna Ewelina LipiecPUKS Młode Orły Nowy Dwór
16Rodzinna Łukasz GosPUKS Młode Orły Nowy Dwór
17Rodzinna Sławomir GosPUKS Młode Orły Nowy Dwór
18Rodzinna Wojciech BieńkowskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
19Rodzinna Marcin BieńkowskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
20A Gabriel LipiecPUKS Młode Orły Nowy Dwór
21A Stanisław WasilewskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
22C Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa
23C Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
24C Danuta MroczekWarszawa
25C Andrzej MroczekWarszawa
26A Krzysztof SzostakowskiPUKS Młode Orły Nowy Dwór
27C Maciej GórskiKW Warszawa
28B Jan RapinczukNowy Dwór Mazowiecki
29B Ewa WołekUNTS Warszawa
30C Artur StaszakUNTS Warszawa
31B Dariusz ZebrowskiOk Sport
32C Kuba MazurkiewiczOK!Sport Warszawa
33B Beata BargielOk! Sport Warszawa
34C Grzegorz DolińskiBKS Wataha
35B Ula TrykozkoTeam 360º
36C Robert GawkowskiInd.
37Cmix PIOTR ZającKU AZS WAT Warszawa
38C Olaf KacprzyckiOlo Solo
39Cbd Krzysztof UrbaniakWarszawa
40Cbd Anna Górnicka-AntonowiczTeam 360
41C Jerzy AntonowiczTeam 360
42Cbd Ilona ŚliwczyńskaTeam 360°
43C Zuzanna ParfianowiczUNTS Warszawa
44Cbd Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
45Cbd Wojciech MossakowskiUNTS Warszawa
46C Andrzej KrochmalKOS Warszawa
47Cmix Aleksandra NitschUNTS Warszawa
48C Joanna NitschUNTS Warszawa
49A Anna OlbrychtOLBnO
50C Janusz OlbrychtOLBnO
51C Sylwester PrzybyłaKU AZS WAT Warszawa
52Cbd Konrad BartnikKU AZS WAT WARSZAWA
53A Szymon PilipczukWarszawa
54Rodzinna Marcin PilipczukTeam 360
55A Grzegorz TaborWarszawa
56Rodzinna Juliusz TaborWarszawa
57C Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
58A Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
59A Julek WierzbickiWarszawa
60C Krzysztof ŁazowsklKInO Stowarzysze
61B Sylwia SylwiaWarszawa
62C Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
63B Małgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
64A Tymon KorzętkowskiUNTS Warszawa
65Cbd Przemek MossakowskiTeam 360
66C Stanisław Adam OlbryśKB Legionowo
67A Bartłomiej JaniszewskiSaska Kępa
68A Elżbieta JaniszewskaSaska Kępa
69A Barbara JaniszewskaSaska Kępa
70A Krzysztof KrawczyńskiSaska Kępa
71A Aleksander KrawczyńskiSaska Kępa
72Cbd Przemysław WitczakDreamtime Trails
73B Leonidas Jaworska-TufekcisBKS Wataha Warszawa
74B Antonina MianowskaUNTS Warszawa
75B Julia MianowskaUNTS Warszawa
76C Dorota MianowskaUNTS Warszawa
77C Rafał MianowskiUNTS Warszawa
78C Lukasz KochnPuks młode orły
79B Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
80C Tomasz ŁaskiKlub InO Stowarzysze
81B Zofia KosińskaWarszawa
82C Jerzy WąsiewiczTeam 360
83C Piotr WąsiewiczTeam 360
84B Urszula WąsiewiczTeam 360
85B Marzena WąsiewiczTeam 360
86A Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
87Cbd Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
88B Lena ChabieraUNTS Warszawa
89B Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
90Rodzinna Stasio RożekTeam 360º
91A MARIANNA SzlendakSzlendaki
92A KRZYSZTOF SzlendakSzlendaki
93B Grzegorz KitaSport Management Polska
94Cmix Zbigniew Wrzosekzbych
95C Marcin MarszałekOK!Sport
96Rodzinna Zuzanna PatejkoKOS Warszawa
97Rodzinna Jan PatejkoKOS Warszawa
98A Tadeusz PatejkoKOS Warszawa
99B Patrycja PatejkoKOS Warszawa
100A Przemek PatejkoKOS Warszawa
101Cbd Mariya PolishchukUNTS Warszawa
102C Karol CwalinaOK!Sport Warszawa
103B Ewelina Horoszkiewiczindywidualnie
104C Marek KalicińskiUKA
105Cbd Tomasz MichalakUNTS Warszawa
106Cbd Kacper MichalakUNTS Warszawa
107C Jan GesselOlszewnica stara
108C Igor BłachutTeam 360°
109A Marcel JanusBKS Wataha Warszawa
110A Szczepan JanusBKS Wataha Warszawa
111Rodzinna Paulina FilipekIndywidualny
112A Grażyna FilipekIndywidualny
113A Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
114B Mieczysława PakulskaBKS Wataha Warszawa
115C Mateusz KruszekWawaOchota
116C Magdalena KruszekWawaOchota
117C Marcin KruszekWawaOchota
118C Dawid GładeckiUKS OSiR Góra Kalwaria
119C Patryk GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
120B Paulina DzwonkowskaUKS OSiR Góra Kalwaria
121B Marta KasprzykUKS OSiR Góra Kalwaria
122B Antek WasilewskiUKS OSiR Góra Kalwaria
123C Ola DoboszUKS OSiR Góra Kalwaria
124B Szymon ZielińskiUKS OSiR Góra Kalwaria
125A Olga WasilewskaUKS OSiR Góra Kalwaria
126B Mikołaj WasilewskiUKS OSiR Góra Kalwaria
127C Mateusz KruszekInd.
128A Jacek TomczukInd.
129A Małgorzata KalbarczykInd.
130A Basia StęclikInd.
131A Janek StęclikInd.
132A Ruta TomczukInd.
133C Marcin RoszkowskiWarszawa
134C Dagmara NowickaPUKS Młode Orły
135A Hanna MinasowiczInd.
136A Stefan MinasowiczInd.
137A Zawodnik 1Ind.
138A Zawodnik 2Ind.
139B Agnieszka KuśKlub InO Stowarzysze
140C Michał KuśKlub InO Stowarzysze
141A Stanisław SochaIndywidualnie
142B Hanna Kamińska-SochaIndywidualnie
143C krystian SędłakOk!Sport
144B Filomena ChabieraUNTS Warszawa
145C Piotr DrągowskiOK!Sport
146A Józef OwsiakBKS Wataha Warszawa
147B Stanisław OwsiakBKS Wataha Warszawa
148B Robert OwsiakBKS Wataha Warszawa
149C Patryk HusakBKS Wataha Warszawa